Álláslehetőség - Legyen a munkatársunk!

Az ÉNYKK Zrt. Győri és Szombathelyi Műszaki Központ telephelyére

Autószerelő

munkakörbe keres munkavállalót.

Feladatok:

• Autóbuszok, egyéb gépjárművek és azok szerkezeti egységeinek szerelése, alkatrészek pótlása és cseréje, valamint javítása és felújítása, hibafeltárás

• Gépjárművek műszaki ellenőrzése, műszeres vizsgálatok és diagnosztikai beállítások végzése

• Futó javítások, szemlék, szervizek teljes körű elvégzése

• Gépjárművek előkészítése hatósági vizsgára

Elvárások:

• Autószerelői végzettség (szakmunkás bizonyítvány)
• Gyakorlati ismeretek

• Hagyományos (adagolós) és korszerű üzemanyag befecskendezésű motorok ismerete (common rail)

• Légfék és- légfékszerelvények, levegős rendszer működésének ismerete
• Legalább 1 éves gyakorlati vagy szakmai tapasztalat

• Pontos munkavégzés
• Kulturált megjelenés
• Csapatszellem
• Jó problémamegoldó képesség
• Többműszakos munkarend vállalása

Előnyt jelent:

• Autóbusz, tehergépjármű szerelésben szerzett tapasztalat

• Futómű-állításban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

• Stabil munkahely
• Változatos feladatok
• Szakmai fejlődési lehetőség
• Folyamatos képzések

• Versenyképes jövedelem

• Cafeteria juttatás

A *-gal jelölt mezõk kitöltése kötelezõ!