Álláslehetőség - Legyen a munkatársunk!

Az ÉNYKK Zrt. Győri és Szombathelyi Műszaki Központ telephelyére

Karosszérialakatos

munkakörbe keres munkavállalót.

Feladatok:

• Elsősorban karosszéria javításra érkező autóbuszok ellenőrzése, átvizsgálása, teljes körű javítása

• Autóbuszok részleges és teljes karosszéria felújítása

• Egyéb gépjárművek karosszéria javítása, karosszéria elemek cseréje

• Egyéb, a karosszérialakatos munkakörhöz köthető feladatok ellátása

Elvárások:

• Karosszérialakatos végzettség (szakmunkás bizonyítvány)
• Gyakorlati ismeretek

• Karosszéria gyártásban, javításban alkalmazott kötési technológiák ismerete

• Legalább 1 éves gyakorlati vagy szakmai tapasztalat

• Pontos munkavégzés
• Kulturált megjelenés
• Csapatszellem
• Jó problémamegoldó képesség
• Többműszakos munkarend vállalása

Előnyt jelent:

• Autóbusz, tehergépjármű karosszériájának és javításának ismerete előnyt jelent

• Szélvédő cserében való jártasság előny

Amit kínálunk:

• Stabil munkahely
• Változatos feladatok
• Szakmai fejlődési lehetőség
• Folyamatos képzések

• Versenyképes jövedelem

• Cafeteria juttatás

A *-gal jelölt mezõk kitöltése kötelezõ!