Telephelyek

Név Cím Telefon E-mail Vezető
Szombathely,   műszaki központ 9700 Szombathely,   Körmendi út 92. 94/517-600 Maar.Tamas@enykk.hu Maár Tamás műszaki   központ vezető
Sárvár,   járműfenntartási telep 9600 Sárvár, Ikervári   u. 18. 95/320-199 Enzsol.Robert@enykk.hu Enzsöl Róbert ,   járműfenntartási telepvezető
Győr, műszaki   központ 9027 Győr, Ipar út.   99. 96/622-161 Kenesei.Laszlo@enykk.hu Kenesei László   műszaki központ vezető
Győr Buda u.,   járműfenntartási üzem 9027 Győr, Buda út,   33. 96/311-588 Kocsis.Ferenc@enykk.hu Kocsis Ferenc,   járműfenntartási telepvezető
Sopron,   járműfenntartási üzem 9400 Sopron, Somfalvi   út. 99/312-385 Bella.Istvan@enykk.hu Bella István   járműfenntartási üzemvezető 
Mosonmagyaróvár,   járműfenntartási telep 9200 Mosonmagyaróvár,   Királyhidai u. 96/216-866 Meszaros.Laszlo@enykk.hu Mészáros László, járműfenntartási telepvezető
Kapuvár,   járműfenntartási üzem 9330 Kapuvár, Sz.   Katalin út 45. 96/242-222 Bella.Istvan@enykk.hu Bella István   járműfenntartási üzemvezető 
Veszprém,   műszaki központ 8200 Veszprém, Pápai   u. 30. 88/590-686 Szijarto.Zsolt@enykk.hu Szíjártó Zsolt   műszaki központ vezető
Balatonfüred,   járműfenntartási üzem 8230 Balatonfüred,   Bajcsy-Zs. u. 53. 87/342-255 Szijarto.Attila@enykk.hu Szíjártó Attila   járműfenntartási üzemvezető
Pápa,   járműfenntartási üzem 8500 Pápa, Celli u.   69. 89/313-855 Horvath.Balint@enykk.hu Horváth Bálint   járműfenntartási üzemvezető
Dudar,   járműfenntartási telep 8416 Dudar,   Vasútállomás 7. 88/487-894 Hubert.Tivadar@enykk.hu Hubert Tivadar   járműfenntartási telepvezető
Várpalota,   járműfenntartási üzem 8101 Várpalota,   Bányabekötő u. 3. 88/472-388 Somogyi.Norbert@enykk.hu Somogyi Norbert   járműfenntartási üzemvezető
Ajka,   járműfenntartási telep 8400 Ajka, Hársfa u.   7. 88/ 312-377 Sotet.Bela@enykk.hu Sötét Béla   járműfenntartási telepvezető
Sümeg,   járműfenntartási telep 8330 Sümeg, Rendeki   út 100. 87/352-133 Bebesi.Jozsef@enykk.hu Bebesi József,   járműfenntartási telepvezető
Tapolca,   járműfenntartási telep 8300 Tapolca,   Keszthelyi út 43. 87/511-027 Vajda.Karoly@enykk.hu Vajda Károly,   járműfenntartási telepvezető
Zalaegerszeg,   műszaki központ 8900 Zalaegerszeg,   Zrínyi M. u. 99. és 99/A. 92/503-651 Toth3.Laszlo@enykk.hu Tóth László műszaki   központ vezető
Nagykanizsa,   járműfenntartási üzem 8800 Nagykanizsa,   Virág B. u. 4. 93/537-930 Gyalokai.Zoltan@enykk.hu Gyalókai Zoltán   járműfenntartási üzemvezető
Keszthely,   járműfenntartási telep 8360 Keszthely,   Mártírok u. 2. 83/515-175 Nagy3.Zoltan@enykk.hu Nagy Zoltán   járműfenntartási telepvezető
Lenti,   járműfenntartási telep 8960 Lenti, Petőfi S.   u. 34. 92/551-880 Nemeth.Laszlo@enykk.hu Németh László   járműfenntartási telepvezető
Zalaszentgrót,   járműfenntartási telep 8790 Zalaszentgrót,   Szőlő u. 17. 83/562-990 Nemeth2.Attila@enykk.hu Németh Attila   művezető

A *-gal jelölt mezõk kitöltése kötelezõ!